HAKKIMIZDA


CANSU VİNÇ SONDAJ 
Sondaj faaliyetlerine başladığı yıllardan günümüze kadar gelişen teknolojiyi takip ederek en modern sistemleri şantiyelerinde kullanmaktadır. Firmamızın aynı bakış açısını profesyonel kadrosu ile devam ettirmektedir. Her yıl atan talepleri karşılamak ihtiyacı duyan firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir. Firmamız Vinç ve Sondaj sektörlerinde iş ve hizmetleri en verimli ve en yüksek kalitede gerçekleştirmek için teknolojik yenilikler takip ederek sürekli kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Özellikle teknik uzmanlık ve güçü sondaj makinası gerektiren kuyuların kazılması konusunda yoüunlaşan firmamız, bu konuda yıllara dayanan deneyimi, güçlü teknik ekip ve ekipmanları ile sektörde iddialı bir konuma gelmiştir.

Tecrübe ve titizlik gerektiren derin jeotermal kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve inkişafında firmamızın tecrübesine, teknik birikimine ve makina parkına güvenebilirsiniz.

Vinç konusunda da  aynı hassasiyeti gösteren firmamız faaliyetlerine ara vermeden hızla devam etmektedir. Ağır tonajlı vinçlerimiz ile yükleme boşaltma, montaj, demontaj alanlarında tecrübeli ekibimiz ile kusursuz ve sorunsuz bir iş ortaklığı vaad ediyoruz.

MİSYONUMUZ
Müşterilerinin artan taleplerine zamanında cevap verebilmek ve kalitesini, ismini koruyabilmek için sürekli kendini yenileyen teknolojik makina sistemi ile çalışmalarını ve çalışan eğitimlerini aksatmadan sürdürerek teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Müşterilerimize üstün hizmet ve kalite sunmak, mevcut imajını devam ettirme, iş ahlakına çalışanına, iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun koşullarla üretim ve ticaretine devam etmektir.

VİZYONUMUZ
- Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı
- Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı
- Tüm çalışanlarda kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmeyi
- Müşterileriyle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı
- En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri uygulamayı
- Topluma ve çevreye saygılı örnek bir kuruluş olmayı kendine vizyon olarak kabul etmiştir